Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do udziału w rodzinnym turnieju bowlingowym - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do udziału w rodzinnym turnieju bowlingowym

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do udziału w "Rodzinnym Turnieju Bowlingowym o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego". Turniej rozegrany zostanie 10 grudnia w "Fantasy Park" w Rybniku. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 5 grudnia.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny trzyosobowe (dwoje rodziców lub opiekunów prawnych + dziecko poniżej 18 roku życia) lub czteroosobowe (dwoje rodziców lub opiekunów prawnych + dwoje dzieci poniżej 18 roku życia).

Liczba drużyn uczestniczących w zawodach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą mailowo na adres poczty elektronicznej sport@powiatwodzislawski.pl oraz pod numerem telefonu (32) 412-09-62 w godzinach pracy urzędu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 grudnia 2011r. Zgłaszający podaje jednocześnie imię i nazwisko kapitana oraz liczbę członków zespołu. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem turnieju.

Dodatkowych informacji na temat turnieju udziela Referat Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu pod numerami telefonów:

• (32) 412 – 09 – 62
  • (32) 412 – 09 – 46