Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zespół Szkół Zawodowych otrzymał nagrodę za najciekawszą stronę www - Powiat Wodzisławski

Zespół Szkół Zawodowych otrzymał nagrodę za najciekawszą stronę www

Spośród zgłoszeń z całej Polski na najciekawszą stronę internetową projektów realizowanych w ramach programu Leonardo da Vinci w kategorii Projekty Partnerskie, pierwsze miejsce otrzymał Zespół Szkół Zawodowych z Wodzisławia Śl. Nagrodę, 6 grudnia w Warszawie, odebrali Koordynator Projektu - Mirosław Michalewski oraz Kierownik Kształcenia Praktycznego - Wiesław Pawlica.

Uroczystość odbyła się podczas konferencji dla nowych wnioskodawców dzięki czemu,  szkoła zaprezentowała projekt, działania i produkty jako przykład dobrej praktyki.

Od ponad roku w Zespole Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim  realizowany jest projekt partnerski Leonardo da Vinci pod nazwą Building the common future. W projekcie biorą udział przedstawiciele Polski, Włoch i Turcji. Zwycięska witryna internetowa projektu dostępna jest pod adresem: www.leonardo.zsz.wodzislaw.pl