Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zatrudnienie cudzoziemców - nowe wyzwania po zmianie przepisów - Powiat Wodzisławski

Zatrudnienie cudzoziemców – nowe wyzwania po zmianie przepisów

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza 22 stycznia o godz. 12:00 do Powiatowego Centrum Konferencyjnego przy ul. Pszowskiej 92A (obok Budowlanki) na spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z zatrudnianiem cudzoziemców.

logo powiatu

Spotkanie adresowane jest do pracodawców zatrudniających lub zainteresowanych zatrudnianiem cudzoziemców. W programie m.in. dane statystyczne za rok 2018, omówienie obowiązku informacyjnego (zawiadomienie o podjęciu, niepodjęciu oraz zakończeniu pracy) oraz najważniejsze problemy i wyzwania związane z procedurą rejestracji oświadczeń i zezwoleń na pracę sezonową. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel wodzisławskiego magistratu, który omówi kwestie meldunkowe.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny!