Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na Targi i Piknik Edukacyjny - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na Targi i Piknik Edukacyjny

24 i 25 kwietnia w powiecie wodzisławskim tradycyjnie zostaną poświęcone promocji oferty edukacyjnej powiatowych szkół i placówek.

Wzorem ubiegłego roku Wydział Oświaty wodzisławskiego starostwa i Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. we współpracy z powiatowymi szkołami zorganizuje Targi Edukacyjne oraz Piknik Edukacyjny. Podobnie jak w minionym roku targi zorganizowane zostaną w dwóch lokalizacjach i dwóch terminach. Najpierw, bo we wtorek 24 kwietnia, odbędą się one w Rydułtowskim Centrum Kultury.

Z kolei dzień później– w Wodzisławskim Centrum Kultury (rozpoczęcie o 8:30) i I Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. To jednak nie koniec atrakcji. W środę bowiem 25 kwietnia między godz. 10:00 a 14:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” odbędzie się też Piknik Edukacyjny. Tam na młodzież czeka sporo atrakcji, m.in. koncert zespołów The Roots Soldiers i Tata Sławek. Dla uczestników przygotowano też piknikowy poczęstunek.

Ponadto szkoły zapewnią mnóstwo innych atrakcji. Wśród nich między innymi: rysowanie portretów, karykatur, malowanie twarzy, modelowanie zwierząt z  baloników, pokazy sztuk walki i udzielania pierwszej pomocy na fantomie, prezentacja umiejętności  fryzjerskich, pokaz musztry wojskowej, pokazy z branży motoryzacyjnej i inne.

Serdecznie zapraszamy!