Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na powiatowe eliminacje 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w roku Zbigniewa Herberta - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i osoby dorosłe do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 4 kwietnia 2024 r. od godz. 9.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim ul. Daszyńskiego 2. Eliminacje będą się odbywać w czterech kategoriach: recytatorskiej, „wywiedzione ze słowa”, poezji śpiewanej i teatru jednego aktora.

Baner informujący o eliminacjach do konkursu recytatorskiego

Zgłoszenia można składać w nieprzekraczalnym terminie do 27 marca 2024 r. do godz. 15.00 w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92 a i ul. Bogumińskiej 2, bądź przesłać pocztą (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32/412 09 49

Pliki ro pobrania:

Plakat informujący o eliminacjach do powiatowego konkursu recytatorskiego