Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią o pracy Starostwa - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią o pracy Starostwa

Jako urząd chcemy ciągle podnosić jakość naszej pracy. Priorytetowym zadaniem jest zaspokojenie potrzeb mieszkańców powiatu, rzetelne i terminowe załatwianie spraw przypisanych Starostwu, a także zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu zachęcamy do udziału w "Badaniu satysfakcji klienta" poprzez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Logo powiatu wodzisławskiego

Ankieta ma na celu zbadanie jakości pracy Starostwa, kompetencji oraz komunikacji z klientem. Zgłoszone sugestie i uwagi klientów pozwolą nam poprawić współpracę pomiędzy mieszkańcami powiatu i pracownikami Starostwa. Aby wyrazić swoją opinię wystarczy wypełnić krótki formularz udostępniony na stronie internetowej na platformie Google – Przejdź do formularza (link, nowe okno).

Dzięki formule online ankietę można wypełnić w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy powiatowych urzędników.

Za wszelkie opinie wyrażone w formularzu z góry serdecznie dziękujemy!