Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zakopower kolędowo w WCK - Powiat Wodzisławski

Zakopower kolędowo w WCK

Przed nami niezapomniany wieczór. Zakopower "Kolędowo" to niezwykła propozycja, która łączy w sobie bożonarodzeniową tradycję, świetną muzykę i góralską atmosferę. Zespół wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury już 21 stycznia o godzinie 19:00. Bilety w sprzedaży.

zakopower kolędowo plakat

Dwa różne przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru. Program stanowią tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem”, ale również posłuchać, jak się kolędowało i nadal kolęduje dziś na Podhalu.

– Zapraszamy na wieczór kolędowy z zespołem Zakopower oraz Kapelą Sebastiana Karpiela-Bułecki. To będzie wydarzenie, które na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci i utrzyma w świątecznym nastroju – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W skład zespołu Zakopower wchodzą: Sebastian Karpiel-Bułecka (lider zespołu), Mateusz Pospieszalski (kompozytor i producent nagrań), Wojciech Topa (głos, skrzypce), Józef Chyc (głos, basy podhalańskie), Piotr Rychlec (instrumenty klawiszowe), Bartek Kudasik (głos, altówka), Łukasz Moskal (głos, perkusja), Dominik Trębski (trąbka), Michał Trąbski (gitara basowa).

Zakopower wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 21 stycznia o godzinie 19:00. Bilety w cenie 119 zł dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.