Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK - Powiat Wodzisławski

Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają na nowy kurs salsy kubańskiej i bachaty od podstaw. Nowa grupa startuje 18 stycznia, w środę o godz. 20:15. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Plakat kurs salsy kubańskiej i bachaty. Na plakacie uśmiechnięci kobieta i mężczyzna

Na kursie instruktorzy zapoznają uczestników z tajnikami energetycznej salsy kubańskiej oraz zmysłowej bachaty. To propozycja dla każdego, kto chce spędzić wolny czas w aktywny i ciekawy sposób. Wystarczy włożyć wygodne buty i rozpocząć nową przygodę. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a zapisy prowadzone są poprzez https://forms.gle/5w8u8UbJfNNrz1Tr5. Dodatkowych informacji udziela instruktor pod nr telefonu 668 129 962 oraz mailowo: info@havanasalsaclub.pl.

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, a czas ich trwania to około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. Zajęcia prowadzą instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem: Arkadiusz i Marta Meps. Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają w parach oraz solo. Pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w parach, jeśli jednak ktoś nie ma partnera do tańca, nic straconego. Będzie można go odnaleźć już podczas pierwszych zajęć. Cena za karnet miesięczny to 100 zł /os. (4 kolejne spotkania), a na karnet studencki obowiązuje 10% zniżki (90 zł).

Havana Salsa Club to instruktorzy z ponad 16-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadają wypracowany przez lata autorski program nauki. Klub organizuje zagraniczne wyjazdy taneczne, cyklicznie warsztaty z najlepszymi instruktorami w kraju, dzięki czemu tworzy olbrzymią społeczność taneczną.