Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zakończył się remont na Oddziale Urazowo - Ortopedycznym wodzisławskiego szpitala - Powiat Wodzisławski

Zakończył się remont na Oddziale Urazowo – Ortopedycznym wodzisławskiego szpitala

Po blisko 5 tygodniowym remoncie ( odbywającym się bez zamykania działalności medycznej) został oddany do użytku Oddział Urazowo - Ortopedyczny w wodzisławskim szpitalu.

W ramach kompleksowego remontu m.in. wymienione zostały wykładziny podłogowe, zainstalowano strop podwieszany na korytarzu, wyremontowano łazienki, ubikacje i sale zabiegowe. W salach chorych wymieniono drzwi na odpowiadające obowiązującym standardom o szerokości 110 cm i zabudowano nowe łazienki.

Remont oddziału był możliwy m.in. dzięki dotacji przekazanej szpitalowi przez Powiat Wodzisławski.