Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wybierz najlepszy film promujący szkołę - Powiat Wodzisławski

Wybierz najlepszy film promujący szkołę

Od dzisiaj (14 maja 2018 r.) można już głosować w konkursie na najlepszy, najciekawszy lub najbardziej interesujący film promujący szkołę lub placówkę z terenu Powiatu Wodzisławskiego. To od Twojego głosu zależy, który film zwycięży w konkursie. Głosowanie potrwa do dnia 23 maja.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy film promujący szkołę lub placówkę Powiatu Wodzisławskiego. Głosowanie  potrwa do 23 maja 2018 r. do godz. 15.00, poprzez oddanie głosu na formularzu udostępnionym na Platformie Edukacyjnej Powiatu Wodzisławskiego: https://www.powiatwodzislawski.pl/oswiata/konkurs-na-najlepszy-film-promujacy-szkole-placowke-powiatu-wodzislawskiego-2.html w czasie trwania konkursu.

UWAGA! Oddanie głosu wymaga posiadania konta gmail.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w REGULAMINIE.

Filmy biorące udział w konkursie:

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim

• Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rydułtowach

• I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie

• Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim