Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Wojewódzki test sprawności syren alarmowych. Провінційний тест ефективності сирен тривоги

Urząd Wojewódzki w Katowicach informuje, że jutro, 10 kwietnia o godz. 8:41, zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych, wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności. Провінційне управління в Катовіце повідомляє, що завтра, 10 квітня о 8:41 буде проведено обласне навчання ефективності сирен тривоги, які використовуються в системі оповіщення та оповіщення.

syrena alarmowa, megafon

W ramach treningu emitowany będzie – dźwięk ciągły trwający trzy minuty – oznaczający odwołanie alarmu.

Тренування буде видавати безперервний звуковий сигнал протягом трьох хвилин, щоб вказати, що будильник скасовано.