Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: PRZEDPREMIEROWO W PEGAZIE - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: PRZEDPREMIEROWO W PEGAZIE

Zapowiada się dobre kino w świetnej obsadzie i to w przedpremierowych pokazach! Kino Pegaz zaprasza 27-29 sierpnia na seanse "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Film zobaczymy przed jego oficjalną premierą. Na wielkim ekranie takie gwiazdy jak Ogrodnik, Więckiewicz, Zawierucha czy Bołądź.

plakat z filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

W głównej roli występuje Dawid Ogrodnik („Ostatnia rodzina”), a partnerują mu Robert Więckiewicz („Kler”), Jakub Gierszał („Najlepszy”), Rafał Zawierucha („Pewnego razu w Hollywood”), Olga Bołądź („Kobiety mafii”) oraz debiutująca na wielkim ekranie Masza Wągrocka (serial „Król”).

27-29.08 godz. 13:00 „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” /Polska/ komedia, akcja, 96 min., reż. Mateusz Rakowski

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (dzieci od lat 3, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz online: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Kasa kina będzie otwarta na godzinę przed seansem. Żeby zapewnić komfort oglądania i bezpieczeństwo, na sali może przebywać ograniczona ilość widowni, w odpowiednich odstępach i z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Obowiązuje zasada zajmowania co drugiego miejsca, z wyjątkiem osób z niepełnosprawnością, dzieci oraz mieszkających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Niezbędne jest także podpisanie przez uczestników seansu stosownego oświadczenia, które można pobrać ze strony internetowej oraz przy wejściu do kina.