Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w Festiwalu Organizacji Pozarządowych - Powiat Wodzisławski

Weź udział w Festiwalu Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy wszystkie organizacje z terenu powiatu wodzisławskiego oraz subregionu zachodniego woj. śląskiego do wzięcia udziału w tegorocznym „Festiwalu organizacji pozarządowych”.

Podobnie jak w latach ubiegłych, celem przedsięwzięcia jest prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska trzeciego sektora.

Festiwal odbędzie się 13 maja (sobota) na Rynku w Wodzisławiu Śl. w godzinach 10.00-13.00 i za sprawą lokalnych organizacji z pewnością będzie stanowić ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, powiatu wodzisławskiego i całego subregionu zachodniego.

Organizacjom (stowarzyszeniom, fundacjom, klubom sportowym, spółdzielniom socjalnym itp.) zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których będzie można zaprezentować swoje prace, wyroby, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne. Dodatkowo będą one miały możliwość zaprezentowania się w ramach pokazów umiejętności, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp.

Podmioty zainteresowane udziałem w Festiwalu proszone są o dokonywanie zgłoszeń do 24 marca 2017 r. poprzez wypełnienie załączonego formularza i dostarczenie go lub przesłanie pocztą na adres Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław albo poprzez pocztę elektroniczną na adres: owes@powiatwodzislawski.pl

Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny!

Szczegółowych informacji udzielają:

Krzysztof Piechaczek – doradca kluczowy OWES,  tel. 32/ 453 99 83,  e-mail: owes@powiatwodzislawski.pl,

Barbara Jasińska-Musik – specjalista ds. ekonomii społecznej, tel. 32/ 412 09 43, e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy (plik .doc 952 KB)

Festiwal organizowany jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.