Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Walentynkowy bal maskowy za nami - Powiat Wodzisławski

Walentynkowy bal maskowy za nami

W czyżowickim domu kultury po raz szesnasty odbył się Karnawałowy Bal Maskowy dla osób niepełnosprawnych. Zabawę zorganizował Ośrodek św. Hiacynta i Franciszek.

walentynkowy bal maskowy

Podczas balu odbywały się liczne konkursy z nagrodami. Tradycyjnie, jak co roku, każdy uczestnik mógł się wykazać pomysłem na oryginalne przebranie, a najlepsze kostiumy zostały nagrodzone. Uczestników karnawałowej zabawy odwiedził m.in. starosta Leszek Bizoń oraz członek zarządu powiatu: Krystyna Kuczera. Trwający kilka godzin bal był dla uczestników okazją do dobrej zabawy oraz spędzenia czasu w sympatycznej i wesołej atmosferze. Jak mówi Andrzej Pałka, dyrektor Ośrodka to przede wszystkim spotkanie integracyjne, czyli wspólna zabawa osób z różnymi niepełnosprawnościami oraz terapeutów i zaproszonych gości.

palka