Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga podróżni! Zmiany w rozkładzie jazdy - Powiat Wodzisławski

Uwaga podróżni! Zmiany w rozkładzie jazdy

Od 28 stycznia 2018 r. nastąpi korekta rozkładu jazdy PKS. Zmiany dotyczyć będą linii 31, 33 oraz 35.

Poranny kurs linii 31, który w dni szkolne o godz. 7.50 ruszał z Lubomi do Wodzisławia Śląskiego zostaje skrócony do relacji Buków – Wodzisław Śląski. Odjazd z Bukowa następował będzie o godz. 8.22 w dni nauki szkolnej. Z kolei linia 33 i kurs o godz. 15.05 Odra – Wodzisław Śląski, zostanie wydłużony do relacji Chałupki – Wodzisław Śląski. Autobus swój kurs w Chałupkach rozpoczynał będzie o godz. 14.52.

Dwie zmiany w rozkładzie dotyczyć będą linii 35. Pierwsza z nich obejmie kurs z godziny 14.10 w dni szkolne, relacji Wodzisław Śląski – Gorzyczki. Odjazd autobusu zostanie przesunięty o pięć minut. Kurs od 28 stycznia rozpoczynać będzie się o 14.15. Z kolei kurs z godz. 15.20, Czyżowice Szkoła – Czyżowice Dworcowa zostaje zlikwidowany.

Szczegóły dotyczące odjazdów autobusów ze wszystkich dworców i przystanków objętych komunikacją można znaleźć na naszej stronie w zakładce ,,rozkłady jazdy autobusów’’.