Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Terenowy Punkt Paszportowy - zmiana godzin pracy - Powiat Wodzisławski

Terenowy Punkt Paszportowy – zmiana godzin pracy

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj punkt przyjmowania wniosków paszportowych i wydawania dokumentów paszportowych, będący jednostką Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, zlokalizowany w budynku Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a, jest czynny do godz. 12:00.

paszport bordowy ze złotym napisem paszportem i złotym orłem

Organizacja obsługi paszportowej w województwie śląskim

1. W Oddziałach w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie będzie prowadzona obsługa paszportowa wyłącznie klientów zarejestrowanych w systemie rezerwacji internetowej.
  2. W Terenowej Delegaturze Paszportowej w Sosnowcu oraz w punktach paszportowych w Bytomiu, Gliwicach, Jastrzębiu-Zdroju, Pszczynie, Raciborzu, Rybniku, Tarnowskich Górach, Tychach, Wodzisławiu Śląskim, Zabrzu i Żorach będzie ograniczona obsługa paszportowa klientów tylko do wydawania paszportów.
  3. Godziny pracy jednostek paszportowych pozostają bez zmian.