Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szpitale wznawiają działalność na kolejnych oddziałach - Powiat Wodzisławski

Szpitale wznawiają działalność na kolejnych oddziałach

W piątek 17 kwietnia wznowiono przyjęcia w Izbach Przyjęć i Oddziałach Chorób Wewnętrznych w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach, a także Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Wodzisławiu Śl. Od jutra (21 kwietnia) od godz. 8:00 zostaną wznowione przyjęcia na kolejnych oddziałach.

wejście do szpitala w Wodzisławiu Śl. foto wyróżniające

Mowa o Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz Oddziale Neonatologicznym Szpitala w Wodzisławiu Śl. Działalność wznowi również Blok Operacyjny oraz Trakt Porodowy.

Dziś (20 kwietnia) wznowiła również działalność Poradnia Chirurgiczna oraz Poradnia Preluksacyjna w Wodzisławiu Śl. Wcześniej, bo 15 kwietnia, pacjentów ponownie zaczęły przyjmować Zespoły Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim.