Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szpital czasowo zawiesza planowe przyjęcia - Powiat Wodzisławski

Szpital czasowo zawiesza planowe przyjęcia

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach informuje, że od 13 marca do odwołania czasowo zawiesza planowe przyjęcia pacjentów we wszystkich oddziałach.

wejście do szpitala w Wodzisławiu Śl. foto wyróżniające

Sytuacja podyktowana jest decyzją Ministra Zdrowia o przekształceniu Szpitala Rejonowego im. J. Rostka w Raciborzu w jednoimienny szpital zakaźny oraz koniecznością zabezpieczenia przez PPZOZ terenu powiatu raciborskiego, dotychczas objętego działalnością Szpitala Rejonowego w Raciborzu.

Ponadto przypominamy, iż od 11 marca w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin chorych.