Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szkolenie „Dostępność w działalności organizacji” – dla NGO - Powiat Wodzisławski

Szkolenie „Dostępność w działalności organizacji” – dla NGO

Marszałek Województwa Śląskiego informuje, że 10 czerwca 2024 roku w godzinach 12.00-15.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach, odbędzie się bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych.

Plakat promujący szkolenie dla NGO

Szkolenie „Dostępność w działalności organizacji” dedykowane jest organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Termin zgłoszeń trwa do 5 czerwca 2024 r.

Zgłoszenia na szkolenie można wysyłać na adres e-mail: ngo@slaskie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „tytuł szkolenia i data”. W zgłoszeniu prosimy o podanie: nazwy organizacji, imienia i nazwiska osoby biorącej udział w szkoleniu oraz adresu e-mailowy organizacji.

Podczas szkolenia przedstawiciele organizacji dowiedzą się m.in. jak praktycznie poradzić sobie z tematem dostępności, jakie mają obowiązki formalne, a także,  co w praktyce oznacza zapewnienie dostępności.