Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Stand-up: Sebastian Rejent w WCK - Powiat Wodzisławski

Stand-up: Sebastian Rejent w WCK

Komik, król roastów, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central czy z Grupą ATM. Teraz publiczność doczekała się jego kolejnego stand-upowego programu. W „Optima forma” wystąpi nie kto inny jak Sebastian Rejent. Jego show będzie można zobaczyć 29 maja w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Plakat - Stand-up: Sebastian Rejent w WCK

Program „Optima forma”:

Na poprzedni materiał stand-upowy Sebastiana Rejenta czekaliście 10 lat. To na kolejny też musicie poczekać 10… A, nie! 10 lat to zdecydowanie za długo. Pora przyśpieszyć! Sebastian zaprasza na swój nowy program, który będzie grał… już teraz! Znaczy nie „już teraz”; musisz przyjść na występ i wtedy będzie go grał… Ale „już teraz” możesz kupić bilet!

Występ Sebastiana Rejenta odbędzie się 29 maja o godzinie 19:00. Bilety w cenie 49 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.