Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady - Spotkanie w podróży - Ola Synowiec, Arek Wianiatorski - Powiat Wodzisławski

Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady – Spotkanie w podróży – Ola Synowiec, Arek Wianiatorski

Miejska i Powiatowa biblioteka Publiczna serdecznie na spotkanie w podróży ...

promocja książki "Na poboczu Ameryk" - plakat

Pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Olą Synowiec i Arkadiuszem Winiatorskim, którzy opowiedzą o swojej pieszej wyprawie z Panamy do Kanady, którą opisali w nowej książce pt. “Na poboczu Ameryk” (Wydawnictwo Czarne, 2022). Wyprawa ta zdobyła szereg nagród: m.in. National Geographic Traveler uznał ją za Podróż Roku 2020.

24 kwietnia, g.17.oo

Ola Synowiec – latynoamerykanistka, dziennikarka pisząca dla polskiej prasy o Meksyku. Autorka przewodników po tym kraju, strony Mexico Magico Blog i książki „Dzieci Szóstego Słońca. W co wierzy Meksyk”

Arkadiusz Winiatorski – edukator filmowy, organizator wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, autor artykułów podróżniczych. Uzależniony od górskich wycieczek, wolontariatu oraz autostopu, który zaraz po chodzeniu uważa za najlepszy środek przemieszczania się.

Serdecznie zapraszamy!