Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Śpiewające otwarcie wystawy „jANIOŁ nad jANIOŁami” - Powiat Wodzisławski

Śpiewające otwarcie wystawy „jANIOŁ nad jANIOŁami”

w piątek, 3 lutego 2012 roku, o godzinie 11:00 w świetlicy Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie przy ul. Rogozina 55 odbędzie się otwarcie wystawy prac nadesłanych na VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „jANIOŁ nad jANIOŁami”.

Konkurs kierowany był  do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, szkól specjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego.  Nadesłano ponad trzysta prac z całego kraju m.inn. z Polkowic, Szczecina, Chełma i Łomży. Najwięcej prac nadesłały placówki oświatowe z naszego regionu.

Organizatorem Konkursu jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie wspólnie z Miastem Radlin i Powiatem Wodzisławskim.

Wyniki konkursu można znaleźć na stronie internetowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w zakładce „jANIOŁ nad jANIOŁami”:  www.opp.radlin.pl