Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Są środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej - Powiat Wodzisławski

Są środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Masz mniej niż 30 lat? Skorzystaj ze środków, które pomogą Ci założyć własną firmę. Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim posiada jeszcze pieniądze na podjęcie działalności gospodarczej w ramach kolejnej edycji projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wodzisławskim".

money pieniądze
Można otrzymać nawet 30 000 zł na założenie własnej firmy. Wnioski można złożyć tradycyjnie w kancelarii urzędu lub elektronicznie, wykorzystując do tego celu elektroniczną skrzynkę podawczą PUP, która dostępna jest na stronie (link, nowe okno): wodzislawslaski.praca.gov.pl.
Więcej informacji, szczegóły naborów oraz dokumenty do pobrania na stronie internetowej (link, nowe okno): wodzislawslaski.praca.gov.pl/nabory-wnioskow
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 32 459 29 53, 32 459 29 55, 32 459 29 56.
Zachęcamy do skorzystania z tej formy wsparcia.