Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Rynek Pracy Bez Tajemnic”-konkurs dla uczniów - Powiat Wodzisławski

„Rynek Pracy Bez Tajemnic”-konkurs dla uczniów

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego do udziału w konkursie „Rynek Pracy Bez Tajemnic". Konkurs organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.

Konkurs będzie miał miejsce 17 marca 2023 r. o godzinie 10.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym, ul. Pszowska 92a w Wodzisławiu Śląskim. Dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody oraz zaproszenie na powiatową galę laureatów konkursów organizowaną przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
Wydarzenie jest częścią obchodów 25-lecia powołania powiatu wodzisławskiego i objęte zostało honorowym patronatem Starosty Wodzisławskiego.
Ze szczegółami konkursu można zapoznać się w poniższym regulaminie. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego 2023 r.