Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Reprezentantka Powiatu w finale 68. OKR - Powiat Wodzisławski

Reprezentantka Powiatu w finale 68. OKR

Antonina Swoboda będzie reprezentować powiat wodzisławski oraz województwo śląskie w finale 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Ostrołęce. Uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim podczas eliminacji wojewódzkich w Bielsku-Białej otrzymała nominację do finałowych spotkań centralnych.

Ubrana na czarno Antonina Swoboda występuje na scenie, na scenie panuje półmrok.

Eliminacje wojewódzkie zostały przeprowadzone w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej. Komisja rozstrzygnęła zmagania przeprowadzone w formie czterech turniejów: recytatorskim, wywiedzione ze słowa,teatrów jednego aktora, poezji śpiewanej. Nominacje do finałowych spotkań centralnych otrzymało łącznie siedem osób.

Przeglądy finałowe z udziałem Antoniny Swobody będą miały miejsce od 21 do 24 czerwca w Ostrołęce.