Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rejestracja w PUP tylko elektronicznie - Powiat Wodzisławski

Rejestracja w PUP tylko elektronicznie

Z uwagi na utrzymującą się trudną sytuację epidemiczną Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. informuje, że od czwartku, 5 listopada, rejestracja osób bezrobotnych lub poszukujących pracy będzie prowadzona tylko w sposób elektroniczny. Taka decyzja jest również spowodowana zapowiedzianym przez premiera wprowadzeniem z dniem 3 listopada 2020 r. rozporządzenia dotyczącego nakazu pracy zdalnej dla administracji publicznej.

PUP w Wodzisławiu Śl. siedziba

Rejestracji w formie elektronicznej dokonuje się poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie https://www.praca.gov.pl. Wskazówki dotyczące wypełnienia elektronicznego formularza do rejestracji znajdują się na podanej powyżej stronie w zakładce „Pomoc”.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji elektronicznej można uzyskać dzwoniąc pod numery telefonów:

• komórkowy – 576 330 889,
  • stacjonarne – 32 459 29 67, 32 459 29 68, 32 459 29 60