Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne porady prawne na telefon lub online - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne porady prawne na telefon lub online

Od 3 listopada do odwołania prawnicy dyżurujący w punktach bezpłatnych porad prawnych w naszym powiecie przechodzą na zdalne świadczenie usług. Poradę prawną będzie można uzyskać telefonicznie lub online.

Porady prawne infografika

Biorąc pod uwagę ogólną sytuację zagrożenia epidemicznego w kraju, zdecydowano o tymczasowej zmianie zasad w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu.

Do odwołania porady będą udzielane telefonicznie lub mailowo. Klienci zainteresowani poradą „na odległość” będą mogli zapisać się pod numerem telefonu 32 412 09 51 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Dodatkowo rezerwacji porady zdalnej można dokonać samodzielnie o dowolnej porze za pomocą elektronicznego kalendarza wizyt Ministerstwa Sprawiedliwości: https://np.ms.gov.pl/śląskie/wodzisławski lub na stronie www.powiatwodzislawski.pl.

O terminie wznowienia stacjonarnych usług porad prawnych będziemy informowali na bieżąco na stronie internetowej powiatu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.