Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Punkt wymazowy przy szpitalu w Wodzisławiu Śl. wznawia działalność - Powiat Wodzisławski

Punkt wymazowy przy szpitalu w Wodzisławiu Śl. wznawia działalność

Dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim poinformowała, iż z dniem 23 listopada 2021 roku wznowiona została działalność mobilnego punktu pobrań materiału biologicznego do przeprowadzania testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 przy szpitalu w Wodzisławiu Śląskim.

szpital w Wodzisławiu Śl.
Punkt pobrań czynny:
  • od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 19:00,
  • soboty i niedziele w godz. od 9:00 do 17:00.

Przypominamy też, że punkt wymazowy działa również przy szpitalu w Rydułtowach. Tam materiał do badań jest pobierany codziennie od 12:45 do 17.00.