Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Punkt Konsultacyjny Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - Powiat Wodzisławski

Punkt Konsultacyjny Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Forum Firm Miasta Radlin serdecznie zaprasza przedsiębiorców oraz osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej do odwiedzenia Punktu Konsultacyjnego Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, mieszczącego się w siedzibie Forum Firm w Radlinie przy ulicy Rymera 15/3 (za Urzędem Miasta).

Punkt Konsultacyjny oferuje:
INDYWIDUALNE  KONSULTACJE z zakresu:

• możliwości pozyskania środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
  • możliwości pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania rozwoju firmy:

– dotacje na inwestycje, szkolenia, doradztwo, wsparcie działań  eksportowych,
– oferty pożyczkowe, poręczeniowe, szkoleniowe,

• zasad realizacji oraz rozliczania projektów współfinansowanych z dotacji,
  • zasad prowadzenia działalności gospodarczej:

– na etapie podejmowania,
– wykonywania: obowiązki podatkowe, zatrudnianie pracowników, finansowanie działalności, kontrola przedsiębiorstw,
– rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej.

Punkt rozpocznie swoją działalności od września 2009 roku.
Konsultacje odbywać się będę co drugi wtorek miesiąca.  Chętnych prosimy o zgłaszanie się do siedziby Forum Firm Miasta Radlin w celu uzgodnienia terminu spotkania.

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 032 45 90 257