Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowy Festiwal Piosenki "Europa da się lubić" - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Festiwal Piosenki "Europa da się lubić"

Powiatowy Festiwal Piosenki „Europa da się lubić” odbędzie się 12 kwietnia 2011 roku w auli Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. przy ul Szkolnej 1 w godzinach od 9.00 – 15.00. Zapraszamy uczestników: godz. 9.00 - szkoły ponadgimnazjalne, godz. 12.00 - osoby dorosłe, godz. 13.00 - gimnazjaliści.

Wyniki festiwalu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.powiatwodzislawski.pl najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2011r.
Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 kwietnia 2011r. w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 12.00 podczas Gali VII Powiatowej Frankofonii i II Powiatowej Italiady.

Celem Festiwalu jest:
a) prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczestników,
b) popularyzacja nauki języków obcych poprzez formę piosenki,
c) promowanie aktywności twórczej wśród mieszkańców powiatu.