Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zachęcamy do korzystania ze sklepu medycznego w szpitalu - Powiat Wodzisławski

Zachęcamy do korzystania ze sklepu medycznego w szpitalu

Przypominamy, że w Zespole Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca 164 (naprzeciwko szpitala), w miejscu byłej apteki funkcjonuje sklep medyczny. To uzupełnienie dotychczasowej oferty oraz wyjście na przeciw potrzebom pacjentów i ich rodzin.

Zespół Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. widok ogólny

Sklep znajduje się na wysokim parterze Zespołu Poradni Specjalistycznych. Dojść do niego można zarówno od strony ulicy, jak i od strony rejestracji w Zespole Poradni. Punkt oferuje sprzęt ortopedyczny (ortezy, stabilizatory, wózki), produkty rehabilitacyjne (balkoniki, kule ortopedyczne, laski itp.), sprzęt profilaktyczny (wyroby przeciwodleżynowe, przeciwzapalne, materace, poduszki, środki przeciwobrzękowe), a także produkty higieniczne (podkłady, pieluchomajtki, wkładki itp.). Co ważne, w ofercie znajdą się przedmioty zarówno z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i bez.

Personel placówki udziela również informacji i pomocy osobom z niepełnosprawnościami i ich rodzinom na temat możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, którymi dysponują powiatowe centra pomocy rodzinie (w powiatach) i miejskie ośrodki pomocy społecznej lub pomoc rodzinie (w miastach na prawach powiatu).

sklep medyczny infografika

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Na stronie PPZOZ uruchomiona została też jego witryna internetowa. Obsługa sklepu dostępna jest też telefonicznie pod numerem 32 4591 888. PPZOZ przygotował też ulotki z ofertą sklepu.

Zachęcamy do korzystania z jego oferty. PPZOZ gwarantuje profesjonalną obsługę!