POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Powiatowe szpitale uruchomiły sklep medyczny

W Zespole Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca 164 (naprzeciwko szpitala), w miejscu byłej apteki dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. postanowiła uruchomić sklep medyczny. To uzupełnienie dotychczasowej oferty oraz wyjście na przeciw potrzebom pacjentów i ich rodzin.

Zespół Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. widok ogólny

Sklep znajduje się na wysokim parterze Zespołu Poradni Specjalistycznych. Dojść do niego można zarówno od strony ulicy, jak i od strony rejestracji w Zespole Poradni. W najbliższych dniach otrzyma nowe witryny reklamowe, dzięki którym będzie do niego łatwiej dotrzeć.

sklep medyczny infografika

Punkt oferuje sprzęt ortopedyczny (ortezy, stabilizatory, wózki), produkty rehabilitacyjne (balkoniki, kule ortopedyczne, laski itp.), sprzęt profilaktyczny (wyroby przeciwodleżynowe, przeciwzapalne, materace, poduszki, środki przeciwobrzękowe), a także produkty higieniczne (podkłady, pieluchomajtki, wkładki itp.). Co ważne, w ofercie znajdą się przedmioty zarówno z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i bez. Personel placówki będzie udzielał również informacji i pomocy osobom z niepełnosprawnościami i ich rodzinom na temat możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, którymi dysponują powiatowe centra pomocy rodzinie (w powiatach) i miejskie ośrodki pomocy społecznej lub pomoc rodzinie (w miastach na prawach powiatu).

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Już niedługo uruchomiona zostanie też jego strona w witrynie internetowej PPZOZ zoz.wodzislaw.pl  Obsługa sklepu dostępna jest też telefonicznie pod numerem 32 4591 888. PPZOZ przygotował też ulotki z ofertą sklepu.

Zachęcamy do korzystania z jego oferty. PPZOZ gwarantuje profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny!