Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowe eliminacje do konkursu recytatorskiego - Powiat Wodzisławski

Powiatowe eliminacje do konkursu recytatorskiego

Wszystkich miłośników słowa, poezji, teatru i śpiewu zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Na zgłoszenia czekamy do 23 marca.

Powiat Wodzisławski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Bielsku-Białej organizuje powiatowe eliminacje do 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych w Konkursie mogą wziąć udział osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Eliminacje odbywać się będą w czterech kategoriach:
• recytatorskiej,
• poezji śpiewanej,
• teatru jednego aktora,
• „wywiedzione ze słowa”.

Zgłoszenia można składać w nieprzekraczalnym terminie do 23 marca 2015 r. w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2, bądź przesłać pocztą (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa).

Jednocześnie informujemy, iż warunkiem organizacji eliminacji powiatowych jest zgłoszenie się do Konkursu min. 15 osób. Po zakończeniu naboru decyzja o organizacji powiatowych eliminacji, a także ich termin oraz miejsce odbywania się Konkursu zostaną przekazane każdemu zgłoszonemu uczestnikowi w formie telefonicznej (w przypadku uczniów szkół ponadgimnazjalnych za pośrednictwem szkoły, do której uczęszcza zgłoszony uczestnik).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim w Referacie Kultury i Sportu pod nr tel. 32 412 09 62 lub 32 412 09 61.

Serdecznie zapraszamy!

Regulaminzobacz