Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Podaruj 1,5% podatku dla powiatowych szpitali - Powiat Wodzisławski

Podaruj 1,5% podatku dla powiatowych szpitali

Zbliża się okres rozliczenia podatku za 2022 r. Już teraz zachęcamy do przekazania swojego 1,5% podatku dla szpitali w Rydułtowach i w Wodzisławiu Śląskim. Zgromadzone środki zostaną przekazane na zakup nowego sprzętu medycznego.

Szpitale w Wodzisławiu Śl. i w Rydułtowach można wesprzeć poprzez przekazanie swojego 1,5% dla Stowarzyszenia „Razem na Szybiku” z Wodzisławia Śl. (KRS 0000393290), które od lat współpracuje ze szpitalami i je wspiera, m.in. przez doposażenie szpitalnych oddziałów w kilkadziesiąt nowoczesnych łóżek szpitalnych, materaców i inny sprzęt.

Aby wspomóc PP ZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim w zeznaniu podatkowym za 2022 rok w rubryce „Numer KRS” należy wpisać numer: 0000393290, zaś w rubryce „Cel Szczegółowy 1,5%”: Szpital w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim.

Infografika dot. 1,5% podatku dla organizacji pozarządowych