Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pan Magiczny Show w WCK - Powiat Wodzisławski

Pan Magiczny Show w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl iluzji „Pan Magiczny Show”, który odbędzie się w ramach "Rodzinnych Spotkań z Teatrem" już w niedzielę, 19 lutego o godz. 16:00.

Pan Magiczny plakat

Przedostatnia niedziela lutego okaże się dniem magicznym dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Wszystko za sprawą iluzjonisty, który na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje spektakl pełen komicznych sytuacji i… magii.

Kim jest Pan Magiczny?

Sebastian Grabowski, nazywany także Panem Magicznym, to Mistrz Polski w iluzji scenicznej. To międzynarodowy artysta występujący w Anglii, Niemczech, Francji, Holandii oraz jedyny polski iluzjonista, który odbył iluzjonistyczne tournee dla dzieci w Wietnamie i Kambodży. Podczas swojego wieloletniego doświadczenia scenicznego oczarował już tysiące dzieci, które z wypiekami na twarzy śledzą każdy ruch artysty na scenie. Podczas swoich programów iluzjonista stwarza niepowtarzalny klimat, który w świat magii i radości wciąga nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

– Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zamiast przeglądać telefon ze znudzenia, zastanawiają się „Jak on to zrobił?!”, a wszyscy turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach. Do tego scenografia, która jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt „WOW” – zachęcają artyści.

Pan Magiczny wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w niedzielę, 19 lutego o godzinie 16:00. Bilety w cenie 49 zł dostępne w kasie WCK oraz online.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.