Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Opiekun” na ekranie Pegaza - Powiat Wodzisławski

„Opiekun” na ekranie Pegaza

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na seans z Cyklu Filmów Religijnych: „Opiekun”. Jest to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o św. Józefie.

Plakat polskiego filmu "Opiekun"

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna się interesować bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny.

 

Seanse:

31 III 17:00 – PIĄTEK

1 IV 17:00 – SOBOTA

2 IV 17:00 – NIEDZIELA

5 IV 15:00 – ŚRODA

6 IV 18:00 – CZWARTEK

 

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (dzieci od lat 3, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz online. Kasa kina czynna na pół godziny przed seansem. Kino Pegaz mieści się w budynku Wodzisławskiego Centrum Kultury przy ul. Kubsza 17

 

Źródło opisu filmu i plakatu: Rafael Film