Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Odświeżona Poradnia z nowymi pomieszczeniami - Powiat Wodzisławski

Odświeżona Poradnia z nowymi pomieszczeniami

Decyzją Zarządu Powiatu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wodzisławiu Śląskim otrzymała dodatkowe środki finansowe na wyposażenie pomieszczeń. Dzięki temu w placówce wygospodarowano trzy nowe pomieszczenia, które poprawią komfort pracy i obsługi klientów Poradni - dzieci w wieku szkolnym i ich rodziców.

30 tysięcy na prace remontowe

Dzięki dodatkowym środkom w Poradni urządzono trzy nowe pomieszczenia, które zostały wyposażone w niezbędne umeblowanie oraz sprzęty.  Powstał pokój nauczycielski wraz z pomieszczeniem do pracy administracyjnej nauczycieli (sporządzanie opinii, orzeczeń, stały dostęp do komputerów oraz elektronicznej bazy z rejestrem pacjentów). Do tej pory terapeuci nie mieli swojego miejsca na tego typu czynności. Pomieszczenie zyskało także duży stół konferencyjny wraz z krzesłami, umożliwiający spotkania w większym gronie pracowników. Oprócz tego zakupiono szafki do przechowywania indywidualnych kart pacjentów, a także szafy umożliwiające przechowywanie dokumentacji.

Pomieszczenie administracyjne przy pokoju nauczycielskim wyposażono w biurka komputerowe wraz z krzesłami. Urządzono także segment socjalny oraz zakupiono meble niezbędne do wykonywania codziennych czynności.