Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Oddaj krew i zgarnij profesjonalną apteczkę rowerową - Powiat Wodzisławski

Oddaj krew i zgarnij profesjonalną apteczkę rowerową

Ochotnicza Straż Pożarna i Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach zapraszają na akcję zbiórki krwi, która odbędzie się 17 czerwca od 9:00 do 14:00 w krwiobusie na terenie Urzędu Miasta. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Plakat promujący akcję krwiodawstwa w Rydułtowach 17.6.2023

Podczas akcji 25 osób, które oddają krew, otrzymają profesjonalne apteczki rowerowe zakupione w ramach projektu współfinansowanego ze środków Miasta Rydułtowy. Akcja organizowana w ramach projektu  współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Rydułtowy oraz Powiatu Wodzisławskiego.