Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od 1 lutego zmiany w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej - Powiat Wodzisławski

Od 1 lutego zmiany w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej

Przypominamy, że zgodnie z informacją przekazaną przez dyrekcję Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. zmianie ulegnie harmonogram obsady dyżurowej podstawowej opieki zdrowotnej w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Szpital w Wodzisławiu Śl.

Jak czytamy  w piśmie (poniżej do pobrania) w wyniku rozmów przeprowadzonych z lekarzami w przedmiocie pełnienia dyżurów w ramach POZ, od 1 lutego 2019 r. dyżury będą pełnione według poniższego harmonogramu:

POZ Rydułtowy

• w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 przez 1 lekarza pediatrię
  • w weekendy od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 8:00 przez 1 lekarza pediatrę

POZ Wodzisław Śląski

• w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 przez 1 lekarza internistę
  • w weekendy od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 8:00 przez 2 lekarzy internistów i 1 lekarza pediatrę

Ponadto jeśli, jeśli dzień wolny od pracy/święto wypadnie w dniach od poniedziałku do piątku, wówczas dyżur pełniony będzie od godziny 8:00 dnia wolnego do godziny 8:00 dnia kolejnego.

PISMO DYREKCJI PPZOZ (POBIERZ PDF)