Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowe inwestycje przy ośrodkach zdrowia - Powiat Wodzisławski

Nowe inwestycje przy ośrodkach zdrowia

W ostatnich dniach zakończone zostały dwa ważne udogodnienia dla pacjentów ośrodków zdrowia. Przy ul. Młodzieżowej w Wodzisławiu Śl. powstała nowa pochylnia dla niepełnosprawnych, a w Lubomi nowy parking.

Pochylnia dla osób niepełnosprawnych Powiat Wodzisławski wykonał pochylnię dla osób niepełnosprawnych przy Ośrodku Zdrowia ul. Młodzieżowa 45 w Wodzisławiu Śl. Pochylnia stalowa została wykonana wraz z balustradami. Jest to wspólna inwestycja Miasta Wodzisławia Śl. i Powiatu Wodzisławskiego.

Pochylnia dla osób niepełnosprawnych

022

Powiat Wodzisławski oddał do użytku nowy parking dla samochodów osobowych przy Ośrodku Zdrowia w Lubomii przy ul. Parkowej 2. Jest to wspólna inwestycja Gminy Lubomia i Powiatu Wodzisławskiego. Stworzono 15 miejsc parkingowych, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. Nawierzchnia parkingu została wykonana z kostki betonowej na podsypce piaskowej. Wykonano również zjazd z nowo zbudowanej przez Gminę Lubomia drogi na ulicę Parkową.

031

041