Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Krystyna Szymiczek – nowa radna powiatowa - Powiat Wodzisławski

Krystyna Szymiczek – nowa radna powiatowa

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego ślubowanie radnej złożyła Krystyna Szymiczek. W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Michała Lorka, Pani Krystyna została radną z tej samej listy co obecny sekretarz powiatu.

Krystyna Szymiczek została radna powiatową ponieważ w wyborach samorządowych otrzymała kolejno największą liczbę głosów, a nie utraciła prawa wybieralności. Nową radną poprosiliśmy o krótkie przedstawienie:

krystyna-szymiczek

W radzie powiatu Krystyna Szymiczek pełni funkcję przewodniczącej Komisji Budżetu, jest także członkiem Komisji Infrastruktury i Ochrony Środowiska.