Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o objętej obowiązkiem zgłoszenia instalacji wytwarzającej pole elektromagnetyczne - Powiat Wodzisławski

Zgodnie z Prawem ochrony środowiska publikujemy informację o zgłoszeniu instalacji wytwarzającej pole elektromagnetyczne stacji bazowej telefonii komórkowej operatora Polkomtel Infrastruktura Sp. z o. o. BT26062_Czyżowice zlokalizowanej przy ul. Nowej w Czyżowicach.

Informacja – POBIERZ (PDF 2MB)

Uaktualnieniu zgłoszenia stacji bazowej telefonii komórkowej operatora Polkomtel infrastruktura Sp. z oo. BT26062 Czyżowice zlokalizowanej przy ul. Nowej w Czyżowicach., złożone w Starostwie Powiatowym w dniu 23 września 2020 r.- POBIERZ (PDF  679)