Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gospodynie z Kokoszyc obchodziły 60-lecie działalności - Powiat Wodzisławski

Gospodynie z Kokoszyc obchodziły 60-lecie działalności

W sobotę Koło Gospodyń Wiejskich w Wodzisławiu Śl.-Kokoszycach obchodziło 60-lecie działalności. Z tej okazji w okolicznościowej uroczystości wzięli udział przedstawiciele Powiatu Wodzisławskiego oraz Miasta Wodzisław Śl.

Starosta Ireneusz Serwotka na ręce przewodniczącej Koła Zofii Widenki złożył list gratulacyjny, w którym dziękował kokoszyckim gospodyniom za wyjątkową aktywność na rzecz społeczności lokalnej. Gratulując pięknego jubileuszu, życzył też wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i niegasnącego entuzjazmu w pracy na rzecz ukochanej Małej Ojczyzny.