Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski GORZYCE: PROMOCJA PUBLIKACJI "TALENTY I PASJE - PUBLIKACJA TWÓRCZOŚCI ARTYSTY JÓZEFA SOWADY" - Powiat Wodzisławski

GORZYCE: PROMOCJA PUBLIKACJI „TALENTY I PASJE – PUBLIKACJA TWÓRCZOŚCI ARTYSTY JÓZEFA SOWADY”

22 listopada 2019 r. o godzinie 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie artystyczne - promocja albumu poświęconego twórczości wybitnego artysty Józefa Sowady pt.: "Talenty i Pasje - publikacja twórczości artysty Józefa Sowady".

plakat promocja publikacji "Talenty i Pasje - publikacja twórczości artysty Józefa Sowady"

Publikację dofinansowano w ramach projektu grantowego: Talenty i pasje mieszkańców Morawskich Wrót – działania promujące i wspierające lokalne inicjatywy.