Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dzień Kobiet na szpilkach | 8.03.23 Rydułtowy - Powiat Wodzisławski

Dzień Kobiet na szpilkach | 8.03.23 Rydułtowy

A gdyby tak w tegoroczny Dzień Kobiet włożyć obcasy i nauczyć się w nich tańczyć? Zapraszamy na warsztaty tańca w szpilkach oraz słodki poczęstunek w RCK!

Plakat Dzień Kobiet

Bez względu na to, czy na obcasach chodzisz na co dzień, czy dopiero chcesz się nauczyć w nich poruszać – nasze zajęcia są dla Ciebie! Na zajęciach high heels nauczysz się zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych choreografii. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie.

Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji kobiecości!

Dzięki nowym umiejętnościom poczujesz się niesamowicie kobieco i seksownie oraz zdobędziesz pewność siebie. Dzięki high heels każda kobieta poprawi swoją koordynacje, wysmukli ciało, a przede wszystkim będzie się świetnie bawić!

Nie przegap tej okazji i podaruj sobie dawkę energii oraz seksapilu.

Zajęcia poprowadzi nasz ekspert: Agnieszka Malina Malinowska – tancerka, choreografka i nauczycielka tańca z wieloletnim doświadczeniem.