Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dzień Dziecka pełen uśmiechu! - Powiat Wodzisławski

Dzień Dziecka pełen uśmiechu!

Ogromne uśmiechy zagościły na twarzach małych pacjentów Oddziału Pediatrycznego PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Z całą masą prezentów i dobrych życzeń dzieci odwiedziły dziś członkini Zarządu Powiatu Krystyna Kuczera oraz p.o. dyrektora Szpitala Anita Wardzyk-Kulińska.

Krystyna Kuczera wręcza prezent dziewczynce.

To była niezwykle miła wizyta i wielka niespodzianka dla dzieci, które swój dzień świętują w szpitalnych murach – ale nie jedyna. Pacjentów rydułtowskiej pediatrii odwiedziła też dzisiaj  grupa mieszkańców Rydułtów i Marklowic, która zorganizowała zbiórkę, kupiła prezenty i wręczyła je wielu dzieciom z województwa śląskiego, m.in. najmłodszym pacjentom naszego powiatowego szpitala.

W Dniu Dziecka pamiętano także o wychowankach powiatowych jednostek. Z prezentami dzieci, które na co dzień przebywają w Powiatowej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Gorzyczkach oraz w Wodzisławiu Śląskim, odwiedzili dziś członkini Zarządu Powiatu  Krystyna Kuczera oraz kierownictwo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim.

Z prezentami w rękach (piłki sportowe i kosze słodyczy) stoją osoby wymienione w tekście.