Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne spotkanie z prawnikiem w temacie rodzin zastępczych - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne spotkanie z prawnikiem w temacie rodzin zastępczych

Przypominamy, że już jutro, 6 czerwca w Oazie Aktywności będzie miało miejsce bezpłatne spotkanie z prawnikiem. Tematem spotkanie jest: „ Rodzina zastępcza – forma opieki nad małoletnim dzieckiem. Prawa i obowiązki”.

Dwugodzinne spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00, poprowadzi je pani Aleksandra Wacławczyk-Karkut. Na spotkanie z cyklu „Przy kawie o prawie” zapraszają Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim.