Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne porady prawne w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne porady prawne w Wodzisławiu Śl.

W poniedziałek 6 sierpnia 2018 roku można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w Wodzisławiu Śląskim. Porady udzielane będą w galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”.

Porady prawne będą udzielane w godzinach 14.00 – 16.00. Darmowych porad udziela wodzisławski adwokat dr Dominika Lapawa, która jest do dyspozycji mieszkańców w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Galeria „Art Wladislavia” usytuowana jest na Rynku Starego Miasta, obok księgarni św. Jacka.  Porady udzielane są z każdej dziedziny prawa. Nie obowiązują zapisy i inne ograniczenia. Termin ten może ulec zmianie w związku z obowiązkami zawodowymi adwokata.