Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 31 sierpnia pracujemy inaczej - Powiat Wodzisławski

31 sierpnia pracujemy inaczej

Informujemy, że z uwagi na obowiązujący w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. równoważny system czasu pracy, urząd w najbliższy czwartek, 31 sierpnia, będzie obsługiwał interesantów do godz. 15:00. Wyjątkiem będzie Wydział Komunikacji i Transportu, którego godziny przyjęć mieszkańców w tym dniu się nie zmienią.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

Zmiana to skutek większej liczby czwartków niż piątków, jakie przypadły w sierpniu tego roku. W związku z tym, że w czwartki Starostwo funkcjonuje dłużej, dla zachowania norm czasu prasy określonych przepisami Kodeksu Pracy, w tym miesiącu zaistniała konieczność ograniczenia godzin przyjęć interesantów w ostatni czwartek miesiąca.

Zgodnie z tym wydziały, biura i samodzielne stanowiska pracy w Starostwie – z wyjątkiem Wydziału Komunikacji i Transportu – w najbliższy czwartek, 31 sierpnia, będą czynne dla klientów od godz. 8:00 do godz. 15:00. Godziny funkcjonowania Wydziału Komunikacji tego dnia nie ulegną zmianie, co oznacza, że klienci będą obsługiwani w tym Wydziale od godz. 8:00 do godz. 17:00.

Prosimy o uwzględnienie tego faktu w swoich planach.