Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » 10 listopada pracujemy inaczej

10 listopada pracujemy inaczej

Przypominamy, że z uwagi na obowiązujący w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. równoważny system czasu pracy, urząd w czwartek, 10 listopada, będzie funkcjonował półtorej godziny krócej, czyli do godz. 15:30, zamiast do 17:00.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

Zmiana to skutek Narodowego Święta Niepodległości, które w tym roku przypada w piątek. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy każde święto zmniejsza nominalny czas pracy o 8 godzin. Tymczasem Starostwo w piątki funkcjonuje 6,5 godziny. Zaistniała więc konieczność skrócenia o półtorej godziny czasu pracy urzędu w innym dniu.

Zgodnie z tym 10 listopada Wydziały:

• Komunikacji i Transportu,
  • Geodezji,
  • Administracji Architektoniczno-Budowlanej,
  • Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

będą przyjmować interesantów od godz. 8:00 do godz. 15:00, zaś Powiatowy Rzecznik Konsumentów od 9:00 do 15:00.

Pozostałe biura, wydziały i samodzielne stanowiska pracy funkcjonować będą od 7:30 do 15:30.