Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 04.12.2023 Czyżowice: "Muzyka łączy pokolenia" -wykład autorski z Adamem Snopkiem - Powiat Wodzisławski

04.12.2023 Czyżowice: „Muzyka łączy pokolenia” -wykład autorski z Adamem Snopkiem

Ośrodek Kultury w Czyżowicach zaprasza 04.12.2023 r. na wykład autorski z elementami treści profilaktyki uzależnieniowej z Adamem Snopkiem pt. "Muzyka łączy pokolenia"

zajęcia z Adamem Snopkiem

Muzyka łączy pokolenia – wykład autorski z elementami treści profilaktyki uzależnieniowej z Adamem Snopkiem

– program dedykowany uczniom klas VI – VIII

Adam Snopek

Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman. Łącząc humor i muzykę z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera oraz kieruje zespołem muzycznym. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. „Muzyczna Awantura z Happy Endem czyli Adam Snopek Show Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu” na podstawie własnego scenariusza. Autor i wykonawca programu „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” muzyczno-kabaretowego show z aktywnym udziałem publiczności, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Uczestnik największych festiwali kabaretowych, m.in. 24. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Mazurskiego Lata Kabaretowego MULATKA czy FERMENTÓW. Czynny muzyk sesyjny, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

04.12.2023 r. godz. 11:00

Ośrodek Kultury w Czyżowicach – sala widowiskowa
ul. Strażacka 8, 44-352 Czyżowice
tel. kont. 32 4513 288