Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 03.12.2023 Wodzisław Śląski: Mikołajkowy spektakl „Sekret Świętego Mikołaja ” - Powiat Wodzisławski

03.12.2023 Wodzisław Śląski: Mikołajkowy spektakl „Sekret Świętego Mikołaja ”

Brak planów na niedzielne, rodzinne przedpołudnie? Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na przedstawienie w wykonaniu aktorów z Teatru Gry i Ludzie z Katowic, którzy 3 grudnia o godz. 11:00 wystąpią w spektaklu „Sekret Świętego Mikołaja ”.

spektakl "Sekret Świętego Mikołaja" - plakat

Przedstawienie opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa, które za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się, skąd Święty Mikołaj bierze prezenty dla dzieci. Wyruszają więc w długą wędrówkę, a po drodze spotyka ich mnóstwo wspaniałych, ale też niebezpiecznych przygód. Barwne i rozśpiewane widowisko kończy się szczęśliwie. Marcin i Marcelina odnajdują jegomościa z siwą brodą i dowiadują się wielu ciekawych faktów z nim związanych.

W sprzedaży dostępne są już tylko bilety na spektakl w cenie 25 zł bez możliwości otrzymania podarunku od Mikołaja. Bilety można kupić tylko w kasie WCK.

Reżyseria: Grzegorz Lamik
Muzyka: Paweł Szymkowiak
Występują: Alicja Szymkiewicz, Bartosz Socha, Szymon Strużek

Czas trwania: około 45 minut

Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasie WCK. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.